Gminny Konkurs Ekologiczny

Po raz dwudziesty szósty w naszej szkole z okazji „Dnia Wiosny” odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Dobre rady na odpady“. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Konkurs uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Renata Poźniak witając przybyłych uczniów oraz nauczycieli.
Uczniowie rozpoczęli rywalizację od napisania testu z wiedzy ekologicznej. Następnie uczestnicy przedstawili komiksy, w których pokazali w jaki sposób można zagospodarowywać odpady. W ostatniej części uczestnicy rywalizowali na czas pokonując tor przeszkód. Komisja oceniła przywiezione przez uczniów prace plastyczne. Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów dla zwycięzców. Gratulujemy !!!
Konkursowi towarzyszyła zdrowa rywalizacja i miła atmosfera.

Małgorzata Proskura – Buczak
Krzysztof Śmiechowski
Tomasz Piwowar