Luty w świetlicy

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna. Przez zimowe miesiące uczniowie w świetlicy szkolnej wykonywali wiele kreatywnych i twórczych prac. Świetlicową galerię ozdobiły prace plastyczne o tematyce zimowej. Dzieci wykonywały również laurki na Dzień Babci i Dziadka, obchodziły Dzień Pizzy przedstawiając etapy wykonywania włoskiego dania, następnie serwując własną pizzę. W lutym obchodziliśmy również Dzień Kota i Dzień Dinozaura. Kreatywnym zabawom nie było końca – zabawy sensoryczne, zabawy z chustą animacyjną, lepienie z masy solnej, układanie klocków LEGO to tylko niektóre aktywności, które dzieci robią po zajęciach lekcyjnych. Uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie świetlicowym „Moje oczy widzą coś pięknego”, dzięki któremu rozwijali swoją kreatywność i pobudzali wyobraźnię. W ramach świetlicy profilaktyczno- wychowawczej uczniowie brali również udział w konkursie “Nałogom i uzależnieniom mówimy NIE”. Samodzielnie wykonali piękne prace.

Karolina Gancarz
Gabriela Wardęga
Sylwia Kozdroń

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: