Pasowanie na przedszkolaka

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Wzięły w niej udział dzieci z dwóch najmłodszych grup: Smerfów i Biedronek. Był to szczególny dzień dla małych przedszkolaków, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości 3-latki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonały krótkie układy taneczne . Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a ogromnym ołówkiem dokonał się akt Pasowania na Przedszkolaka . Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal i ręcznie robiony plecaczek z gadżetami.