ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W WÓLCE PODLEŚNEJ

informuje, że
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
odbędzie się w dniu 4 września 2023 r.  według harmonogramu:

10.00 – uroczysta akademia w sali gimnastycznej.

10.40 – spotkanie z wychowawcami klas:

Kl. 1 A – sala 20 Monika Mendrala-Szostek

Kl. 1 B – sala 13 Maria Drzał

Kl. 2A – sala 15 Anna Mitał

Kl. 2B – sala 16 Agnieszka Możdżeń

Kl. 3 – sala 14 Grażyna Wolanik

Kl. 4 – sala 12 Dariusz Czyjt

Kl. 5 – sala 3 Justyna Polanowska

Kl. 6 – sala 19 Justyna Kus – Buć

Kl. 7 – sala 11 w zastępstwie Małgorzata Proskura – Buczak

Kl. 8 – sala 1 Edyta Purcha

Szkoła zapewnia opiekę świetlicową.

W tym dniu o godzinie 9.00 w kościele parafialnym p.w. Świętej Jadwigi Królowej w Wólce Podleśnej odbędzie się uroczysta Msza Św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dla uczniów klas I-VIII.

Przypominam, aby 4 września każdy uczeń miał ze sobą długopis oraz plecak lub siatkę, ponieważ podczas spotkania z wychowawcami otrzyma podręczniki oraz wszelkie podstawowe informacje dotyczące organizacji nauki w nowym roku szkolnym.

Informujemy, że od nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej będzie funkcjonował nowy dziennik elektroniczny Librus. Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania dziennika oraz hasła i loginy przekażą wychowawcy klas.

Uczniowie, którzy będą korzystać z obiadów proszeni są o złożenie do wychowawcy stosownej deklaracji. Stołówka dla szkoły podstawowej czynna od 5.09.2023 r.

Deklaracja do pobrania:

Deklaracja na obiady 2023-2024