SPOTKANIE Z RODZICAMI – 16 listopada 2023 r.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej zaprasza rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i dzieci Publicznego Przedszkola na spotkanie z wychowawcami w dniu 16 listopada  2023 r. (czwartek)  o godz. 16.30  według następującego harmonogramu:

  1. Spotkanie ogólne z Dyrektorem szkoły na korytarzu szkolnym.
  2. Prelekcja  dla Rodziców : „Współczesne zagrożenia dla prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży jakie niosą ze sobą uzależnienia od komputera, telefonu, napojów energetyzujących. Objawy uzależnienia, gdzie szukać pomocy”.
  3. Spotkania w salach z wychowawcami klas.

Kl. Ia – 20

Kl. Ib – 13

Kl. IIa – 15

Kl. IIb – 16

Kl. III – 14

Kl. IV – 12

Kl. V – 3

Kl. VI – 19

Kl. VII – 11

Kl. VIII – 1

Rodziców dzieci przedszkolnych zapraszamy do udziału w prelekcji oraz do konsultacji z wychowawcami.