Tydzień matematyki

W dniach od 8 do 12 lutego w naszej szkole dla uczniów klasy drugiej i trzeciej w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej „Lubię matematykę” został zorganizowany „Tydzień matematyki”. Codziennie w pracowni komputerowej uczniowie wykonywali zadania, ćwiczenia i testy  na platformach edukacyjnych, utrwalając i doskonaląc w ten sposób biegłość w liczeniu i umiejętności praktyczne.

Przeprowadzony cykl zajęć cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Zaproponowane formy i metody pracy sprzyjały aktywności każdego dziecka, umożliwiały pracę we własnym tempie. Uzyskiwanie od razu, po ukończeniu ćwiczenia  informacji zwrotnej o ilości poprawnie wykonanych zadań motywowały i mobilizowały wszystkich do jeszcze większego wysiłku.

Anna Mitał
Grażyna Wolanik