Akcja wolontariat

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł

wieczorem powiedzieć:

dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

( Papież Franciszek )

Wolontariat szkolny w ramach wsparcia Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie przy organizacji prezentów dla Podopiecznych i ich Rodzeństwa z okazji zbliżającego się DNIA DZIECKA zwraca się z prośbą do Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej o aktywne zaangażowanie się w zbiórkę artykułów higienicznych, biurowych i kuchennych niezbędnych. do zrobienia paczek hospicyjnych.
Prosimy o przynoszenie darów w dniach 10.05- 19.05.2023r. i pozostawianie ich w wyznaczonych miejscach zbiórki. Przekazane rzeczy muszą być NOWE!

Lista niezbędnych rzeczy:

• Chusteczki nawilżane,
  • Żele pod prysznic, płyny do kąpieli dla dzieci i nastolatków,
  • Odzywki do włosów, spra`y do rozczesywania,
  • Dezodoranty w spray`u dla chłopców i dziewczyn,
  • Rękawiczki winylowe, nitrylowe,
  • Teczki A4, karteczki samoprzylepne,
  • Artykuły szkolno-biurowe: długopisy (różne kolory) kleje , taśmy klejące i inne,
  • Pędzle do farb,
  • Duże nożyczki,
  • Mleko UHT 3,2%,
  • Ketchup,
  • Majonez,
  • Olej,
  • Woda mineralna,
  • Soki owocowe,
  • Syropy owocowe,
  • Musy owocowe,
  • Słodycze,
  • Słone przekąski np. chipsy kukurydziane, paluszki, krakersy, orzeszki, mieszanka studencka, migdały, pistacje, orzechy makadamia, nerkowca, laskowe.

Dołącz do nas i podaruj maluchom uśmiech!!!

Organizatorzy:
Nauczyciele i Wolontariusze ZS w Wólce Podleśnej