Dni owocowo – warzywne

W ramach dni owocowo- warzywnych w naszej szkole został zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Ukryte moce, które mają warzywa i owoce”. Uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności manualne, wykonując prace dowolną techniką. Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, wartości odżywczych oraz witamin jakie posiadają owoce i warzywa oraz rozwijanie kreatywności, wyobraźni, abstrakcyjnego myślenia oraz wspieranie twórczych postaw dzieci.
A oto nasi zwycięzcy:
I miejsce JAKUBOWSKI MATEUSZ kl. I b, DRZAŁ WIKTORIA kl. IV
II miejsce WARDĘGA HANNA kl. I b, BURY ANTONINA kl. I b
III miejsce DRZAŁ ELENA kl. I b, FLIS EMILIA kl. I b

Wręczenie nagród odbyło się podczas ,,Wiosennego Pokazu Talentów”. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Grzesik
Justyna Źrałka