Szkolny Konkurs Matematyczny „Super Matematyk”

W klasach I – III został przeprowadzony Szkolny Konkurs Matematyczny „Super Matematyk”. Jego celem było wyłonienie najlepszych matematyków w poszczególnych klasach. Był podsumowaniem Innowacji pedagogicznej realizowanej w bieżącym roku w klasie II i III „Lubię matematykę”.   Testy złożone z ponad dwudziestu różnorodnych zadań  sprawdzały umiejętność logicznego, matematycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów matematycznych.

Na podstawie uzyskanych wyników  (100% – 94 % prawidłowo rozwiązanych zadań) wyłoniono klasowych „Super matematyków”.

OTO ONI:

KLASA I

1. Nikodem Bury

2. Hubert Jaworski

3. Franciszek Jaruga

4. Liliana Poźniak

KLASA II

Dominik Mazur

Kot Laura

Kloc Natalia

KLASA III

WERONIKA WRONA

Weronice gratulujemy  również  uzyskania w tym roku WYRÓŻNIENIA w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”  MALUCH

Eliza Płoch

Tomasz Pęksa

Aleksandra Pilecka

Karol Ciupak

Tomasz Staszowski

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

KLASA II

1. Zuzanna Wilczek

2.  Julia Kot

3. Michał Flis

4.  Maja Giereś

KLASA III

Julia Kot

Bartłomiej Wilczak

Dominik Smela

Szymon Chłanda

Mazur Joanna

Julia Porada

Urban Mateusz

Bardzo gorąco wszystkim gratulujemy!

Grażyna Wolanik

Anna Mitał